Dirkod 1.3

Program ten jest jednym z wielu funkcjonujących na rynku narzędzi przeznaczonych do szyfrowania treści informacji zawartych w różnego rodzaju plikach. Specyfiką programy "Dirkod" jest jednak umiejętność szyfrowania tym samym hasłem wszystkich, różnorodnych nieraz plików zawartych w dowolnym katalogu. W procesie rozszyfrowywania pliki uzyskują swoje pierwotne nazwy.

Liczba pobrań: 609
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Andrzej Mulawa
Rozmiar: 372 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program "Dirkod" jest przeznaczony do szyfrowania treści informacji zawartych w różnego rodzaju plikach. Specyfiką tego programu jest jednak umiejętność szyfrowania tym samym hasłem wszystkich, różnorodnych nieraz plików zawartych w dowolnym katalogu. W procesie dekryptażu (rozszyfrowywania) pliki uzyskują swoje pierwotne nazwy. Powyższym operacjom podlegają również pliki systemowo zabezpieczone przed edycją - pliki ukryte i tylko do odczytu.

UWAGA! W wersji niezarejestrowanej długość hasła (bez względu na wpis w okienku) ograniczono do 1 znaku. Moc kryptograficzna takiego szyfowania jest zatem symboliczna.

Stabilne wersje Dirkod

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.