Dabster 4.1 pl

Sigma Dabster 4.1 to połączenie CoDeca 3.0 (Szyfrant) ze Steganosem 1.0 (Ukrywacz) oraz Zipperem (Pakowacz) przez co program został podzielony na moduły.

Liczba pobrań: 701
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Piotr Latusek
Rozmiar: 628 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sigma Dabster 4.1 to połączenie CoDeca 3.0 (Szyfrant) ze Steganosem 1.0 (Ukrywacz) oraz Zipperem (Pakowacz) przez co program został podzielony na moduły. Szyfrant umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie danych zawartych zarówno w pliku jak i w schowku. Korzysta on przy tym z jednego z trzech algorytmów. Ukrywacz wykorzystuje pliki bitmapy do ukrycia w nich danych. Posiada cztery stopnie kompresji: od najwyższego, powodującego znaczne zniekształcenie obrazu, ale ukrywającego wiele danych, do najniższego, nie powodującego widocznych zmian w rysunku. Pakowacz umożliwia zmniejszenie miejsca zajmowanego przez dane (spakowanie), wykorzystując przy tym dwa algorytmy. Dwie wersje językowe oraz czytelny interfejs czynią Dabstera prostym w obsłudze.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.