Cyberhawk 2.0.0.18

Bezpłatne w zastosowaniach prywatnych narzędzie sprawdzające komputer pod kątem występowania zagrożeń wirusowych. Dzięki niemu można się ustrzec przed zagrożeniami "dnia zero". Narzędzie wykorzystuje technologię Active Defense do monitorowania uruchomionych procesów i programów. Główną zaletą aplikacji jest prostota obsługi, która nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Novatix Corporation
Rozmiar: 6.87 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bezpłatne w zastosowaniach prywatnych narzędzie sprawdzające komputer pod kątem występowania zagrożeń wirusowych. Dzięki niemu można się ustrzec przed zagrożeniami "dnia zero". Polega ono na infekcji nowego typu, której nie są w stanie wykryć tradycyjne skanery, ponieważ nie potrafią jej prawidłowo zaklasyfikować. Do chwili pojawienia się nowych sygnatur i definicji komputer jest bezbronny.

Narzędzie wykorzystuje technologię Active Defense do monitorowania uruchomionych procesów i programów. Główną zaletą aplikacji jest prostota obsługi, która nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i jest dostęna dla początkujących użytkowników. W przypadku ataku program automatycznie blokuje zagrożenia, a jednocześnie wyświetlany jest komunikat na ekranie. Rola użytkownika sprowadza się jedynie do obserwacji.

Najnowsza wersja współpracuje z systemem Windows Vista.

Stabilne wersje Cyberhawk

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.