Corel Paint Shop Pro Photo X3

Popularnny i prosty w obsłudze edytor graficzny, o możliwościach porównywalnych z Adobe Photoshop (warstwy, konwersja wsadowa, operacje na palecie kolorów).

Liczba pobrań: 914
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Corel
Rozmiar: 337 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Corel Paint Shop Pro to popularnny i prosty w obsłudze edytor graficzny, o możliwościach porównywalnych z Adobe Photoshop (warstwy, konwersja wsadowa, operacje na palecie kolorów). W aplikacji znajdziemy między innymi filtry do korekcji fotografii - usuwania szumów ze zdjęć (The Digital Camera Noise Removal Filter) oraz likwidowania aberracji chromatycznej (The Chromatic Aberration Removal Filter). Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddano również filtr Fill Flash do rozjaśniania nieoświetlonych fragmentów zdjęcia, a także opcję regulacji poziomów balansu bieli, ekspozycji oraz ostrości podczas konwertowania obrazów w formacie RAW.

Wersja testowa wymaga bezpłatnej rejestracji (formularz wbudowany jest w instalator).

Nowości wersji 13:

Inteligentne skalowanie

Wygodne usuwanie obiektów z obrazków z zachowaniem profesjonalnej jakości. Narzędzie inteligentnego skalowania umożliwia także rozszerzanie lub zwężanie obiektów bez powodowania zniekształceń.

Korekta nasycenia

Możliwość wzmocnienia koloru w obszarach zdjęcia o najmniejszym nasyceniu bez wprowadzania zmian w pozostałych częściach obrazka.

Wyodrębnianie obiektu

Zintegrowane narzędzie Wyodrębnianie obiektu umożliwia oddzielenie obiektu — nawet w trudnych przypadkach, takich jak rozwiane włosy czy puszysta sierść — oraz skopiowanie go na nowe tło lub wstawienie tła za ten obiekt.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.