CoffeeCup VisualSite Designer 3.0

Program umożliwiający tworzenie i edytowanie stron www bez konieczności znajomości kodu HTML Wbudowana zaawansowana technologia przeciągnij-i-upuść tworzy z niego idealne narzędzie dla początkujących twórców internetowych witryn.

Liczba pobrań: 721
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
CoffeeCup Software
Rozmiar: 11.11 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niezwykle prosty w obsłudze i nieskomplikowany program do tworzenia stron internetowych. Wykorzystuje technologię WYSIWYG, dzięki czemu każda zmiana treści strony internetowej wprowadzona przez użytkownika jest natychmiast widoczna na ekranie. W programie zaimplementowano zaawansowaną technologię przeciągnij-i-upuść, dzięki czemu właściwie każdy element witryny można wstawić jednym kliknięciem myszki. Znakomicie sprawdzają się również przyciski dodawania nowych stron, które pozwalają w mgnieniu oka stworzyć lub usunąć podstrony edytowanej witryny. Początkujący użytkownicy z pewnością docenią wbudowanego inspektora, który kontroluje zarówno rozmiar strony, jak i przejrzystość kodu, umożliwiając wstawianie dużej ilości wszelkiego rodzaju predefiniowanych stylów. Poza tym CoffeCup VisualSite Designer to 70 wzorów witryn internetowych, około 100 plików grafiki i animacji oraz ponad 50 plików tła!

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.