ClickyMouse Advanced Scripting Edition 6.31

Ten program pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości, które do tej pory były skrywane przez mysz komputerową. W środowisku Windows możesz samodzielnie stworzyć makra, aby za pomocą myszki wykonywać odpowiednie działania, co zaoszczędzi klikania i otwierania okien. Program posiada wbudowane 150 poleceń, dzięki którym bez dotykania klawiatury wytniesz i wkleisz tekst, datę, godzinę, wykonasz operacje na plikch, schowku systemowym, uruchomisz dodatkowe programy i wiele innych.

Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Pitrinec Software
Rozmiar: 3.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ten program pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości, które do tej pory były skrywane przez mysz komputerową. W środowisku Windows możesz samodzielnie stworzyć makra, aby za pomocą myszki wykonywać odpowiednie działania, co zaoszczędzi klikania i otwierania okien. Program posiada wbudowane 150 poleceń, dzięki którym bez dotykania klawiatury wytniesz i wkleisz tekst, datę, godzinę, wykonasz operacje na plikch, schowku systemowym, uruchomisz dodatkowe programy i wiele innych. Aplikacja posiada graficzny interfejs, dzięki któremy łatwo wprowadzić odpowiednią konfigurację.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.