Cheetah 0.51

Cheetah jest polskim, darmowym czytnikiem RSS, który wyróżnia się spośród innych tego typu programów zupełnie inaczej zaprojektowanym interfejsem, który powinien przypaść do gustu wszystkim użytkownikom. W intuicyjny sposób możemy dodawać i edytować kanały, a także organizować je w kategorie tematyczne.

Liczba pobrań: 556
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Leszek Software
Rozmiar: 986 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cheetah jest polskim, darmowym czytnikiem RSS, który wyróżnia się spośród innych tego typu programów zupełnie inaczej zaprojektowanym interfejsem, który powinien przypaść do gustu wszystkim użytkownikom. W intuicyjny sposób możemy dodawać i edytować kanały, a także organizować je w kategorie tematyczne. Dostępny jest także katalog kanałów RSS, który można w bardzo prosty sposób przeglądać z poziomu programu. Cheetah pozwala na szybkie i wygodne czytanie treści udostępnianych za pomocą RSS. Program wciąż się rozwija, zatem możesz mieć pewność, że wykryte błędy zostaną w miarę możliwości poprawione. Zapewne będzie też rozbudowany o dodatkowe funkcje.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.