CheckScreen 1.2

Program do kalibracji monitora, którego celem było i jest edukowanie użytkowników komputerów, aby zdawali sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla zdrowia i ergonomii prawidłowe ustawienie monitora.

Liczba pobrań: 510
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
meko ltd
Rozmiar: 462 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do kalibracji monitora, sponsorowany przez kilku producentów wyświetlaczy m.in. firmę Sony, Mitsubishi, iiyama czy Samsung. Jego celem było i jest edukowanie użytkowników komputerów, aby zdawali sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla zdrowia i ergonomii prawidłowe ustawienie monitora. Interfejs został wyposażony w specjalne zakładki służące do wstępnego ustawienia parametrów wyświetlacza oraz do testowania monitorów CRT oraz LCD. Zestaw testów obejmuje m.in. sprawdzenie poprawności wyświetlania kolorów w różnych częściach matrycy, gamy kolorów, ostrości obrazu, geometrii, czasu reakcji. Aplikacja oferuje również sprawdzanie martwych pikseli, choć sterowanie różnokolorowym prostokątem za pomocą klawiatury nie należy do najszczęśliwszych rozwiązań. Dostępny jest również obraz kontrolny, który może służyć do indywidualnego dostosowywania wyświetlacza.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.