CERBER 1.1 pl

Nowa wersja programu uwzględniająca sugestie

użytkowników. Narzędzie jest bardzo prostym programem, które powstało z chęci wspomożenia pracy małych firm ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej branży usługowej. Z założenia ma on być czymś w rodzaju rejestru ponoszonych kosztów z podziałem na konkretne zadania i możliwością ich późniejszego rozliczenia.

Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Jerzy Wojciechowski
Rozmiar: 5.31 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowa wersja programu uwzględniająca sugestie użytkowników. Narzędzie jest bardzo prostym programem, które powstało z chęci wspomożenia pracy małych firm ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej branży usługowej. Z założenia ma on być czymś w rodzaju rejestru ponoszonych kosztów z podziałem na konkretne zadania i możliwością ich późniejszego rozliczenia. Dzięki CERBER-owi użytkownik będzie wiedział, czy wykonując dane zadanie zanotował zysk, czy poniósł stratę, a jeżeli tak, to analiza kosztów podpowie mu dlaczego tak się stało.

Program umożliwia między innymi precycyjne rozliczenie kosztów wykonywanych prac,rozliczenie kosztów użytkowania pojazdów prywatnych do celów służbowych,wystawienie dokumentu sprzedaży, prowadzenie rozrachunków,obsługę umów cywilnoprawnych (zlecenia i o dzieło),wydruk standardowych przelewów (włącznie z przelewami do US i ZUS).

Stabilne wersje CERBER

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.