Bryce 5.5

Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion.

Liczba pobrań: 754
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
DAZ Productions
Rozmiar: 128.16 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion. Warto zwrócić uwagę na opcję Light Lab pozwalającą na precyzyjne sterowanie światłem (np. symulacja zachodu słońca czy księżycowej nocy).

Warto wspomnieć, że pojawiła się wersja 6 (płatna), w której do widoku krajobrazu można dodwać animowane elemetny wzbogacające prezentację, np. motyla, a sam krajobraz można dowolnie zmieniać i edytować dzięki zestawom pędzli.

Stabilne wersje Bryce

Mac OS:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.