BPS Spyware/Adware Remover 9.2.0.6

Prosty w obsłudze program służący do wykrywania na lokalnym komputerze obecności wszelkiego rodzaju programów typu spyware, adware, programów śledzących, łamaczy haseł, programów monitorujących wciskane klawisze, itp. Aplikacja skanuje pamięć, rejestr systemowy oraz dyski twarde (zarówno lokalne jak i sieciowe) w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i po ich znalezieniu ułatwia bezpieczne pozbycie się intruza. Program umożliwia również skanowanie w czasie rzeczywistym, dzięki któremu każda próba zainstalowania oprogramowania szpiegowskiego zakończy się fiaskiem.

Liczba pobrań: 1097
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
BulletProof Software
Rozmiar: 8.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty w obsłudze program służący do wykrywania na lokalnym komputerze obecności wszelkiego rodzaju programów typu spyware, adware, programów śledzących, łamaczy haseł, programów monitorujących wciskane klawisze, itp.

Aplikacja skanuje pamięć, rejestr systemowy oraz dyski twarde (zarówno lokalne jak i sieciowe) w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i po ich znalezieniu ułatwia bezpieczne pozbycie się intruza. Program umożliwia również skanowanie w czasie rzeczywistym, dzięki któremu każda próba zainstalowania oprogramowania szpiegowskiego zakończy się fiaskiem. Aplikacja posiada szereg opcji dodatkowych, takich jak zarządzanie startem systemu, blokowanie okienek typu pop-up oraz automatyczna aktualizacja listy oprogramowania szpiegowskiego. BPS Spyware/Adware Remover wykrywa i odinstalowuje dodatkowe oprogramowanie instalowanego przez najpopularniejsze serwisy peer-to-peer: Kazaa, Grokster, LimeWire, iMesh oraz Gnutella.

Stabilne wersje BPS Spyware/Adware Remover

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.