Blanker ScreenSaver EN/PL 1.3.0.7

Wygaszacz ekranu, którego głównym celem jest oszczędzanie procesora przy jednoczesnym efekcie powodującym powolne przykrywanie pulpitu kropkami padającego deszczu.

Liczba pobrań: 796
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dawid Najgiebauer
Rozmiar: 496 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wygaszacz ekranu, którego głównym celem jest oszczędzanie procesora przy jednoczesnym efekcie powodującym powolne przykrywanie pulpitu kropkami padającego deszczu. Każda kropka przyjmuje kolor nieco ciemniejszy od koloru punktu, na jaki spadła. W ten sposób pulpit powoli stanie się czarnym. Po pewnym czasie cały ekran jest zamazywany na czarno i nie podejmowana żadna akcja, aby maksymalnie oszczędzić procesor. Wygaszacz ma unikatową funkcję, w której zabezpieczenie na hasło aktywuje się dopiero po pewnym czasie - w ten sposób użytkownik może szybko wyłączyć wygaszacz, bez konieczności wprowadzania hasła. Przydatne przy czytaniu tekstu, gdzie nie są wykonywane żadne działania. Wygaszacz ignoruje ruchy myszy - dezaktywuje się go przyciskiem myszy lub klawiatury.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.