Bitdefender Antivirus Plus 2012 64-bit

Bitdefender Antivirus Plus 2012 to aplikacja stworzona w celu jak najlepszej ochrony systemu operacyjnego przed zagrożeniami.

Liczba pobrań: 939
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
BitDefender
Rozmiar: 255.6 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie popularnego

programu do ochrony systemu operacyjnego wraca z nowym logo oraz możliwościami. Edycja na rok 2012 to przede wszystkim nowy, całkowicie przebudowany interfejs użytkownika, a kluczowe (i całkiem nowe) funkcje obejmują tryb Autopilota (optymalizuje samoczynnie wszelkie ważne akcje i operacje związane z bezpieczeństwem), ochronę użytkowników sieci społecznościowych oraz technologię Dyspozytor Skanowania, pozwalającą na utrzymanie pełnej wydajności systemu. Bitdefender Antivirus Plus 2012 składa się modułów, odpowiedzialnych za blokowanie wirusów i oprogramowania szpiegującego (spyware), ochronę poufnych danych (antyphishing), szyfrowanie rozmów oraz zarządzanie siecią domową.

O możliwościach Bitdefender Antivirus Plus 2012 można przekonać się, pobierając za darmo 30-dniową wersję testową. Po instalacji pliku musimy wybrać w okienku rejestracji opcję „Chcę przetestować ten produkt”.

Stabilne wersje Bitdefender Antivirus Plus 2012

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.