Bibliotekarz 2004 1.5.0.4 pl

Darmowy program przeznaczony do łatwego i wygodnego wspomagania zarządzania biblioteką. Swoje korzenie wywodzi z programu Bibliotekarz 2004, który był przeznaczony do zarządzania bibliotekami szkolnymi oraz publicznymi.

Liczba pobrań: 742
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marek Ryński
Rozmiar: 2.35 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy program przeznaczony do łatwego i wygodnego wspomagania zarządzania biblioteką. Swoje korzenie wywodzi z programu Bibliotekarz 2004, który był przeznaczony do zarządzania bibliotekami szkolnymi oraz publicznymi. Nowy Bibliotekarz skupia się na bibliotekach i wypożyczalniach ogólnych. Do głównych funkcji programu należą: obsługa publikacji, czytelników, wypożyczeń, zwrotów, prolongat, wyszukiwania wg różnych kryteriów. Program potrafi się sam aktualizować do najnowszej wersji, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że używa zawsze aktualnej wersji programu. Dodatkowy moduł umożliwia zgłoszenie autorowi programu sugestii dotyczącej funkcjonalności, dzięki czemu użytkownik ma wpływ na rozwój nowych wersji programu.

Najnowsza wersja programu została rozbudowana o moduł generowania wydruków i raportów oraz moduł automatycznego pobierania danych dotyczących katalogowanych w systemie publikacji.

Stabilne wersje Bibliotekarz 2004

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.