Berberis Protector pl

Wygodne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Berberis Protector jest programem służącym do tworzenia kopii zapasowych baz danych systemu CRM Berberis oraz do odzyskiwania danych na podstawie zarchiwizowanej kopii.

Liczba pobrań: 557
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
BMS Creative
Rozmiar: 724 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wygodne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Berberis Protector jest programem służącym do tworzenia kopii zapasowych baz danych systemu CRM Berberis oraz do odzyskiwania danych na podstawie zarchiwizowanej kopii. Został wykonany specjalnie na potrzeby użytkowników Berberis Minor oraz darmowego programu Berberis Minima. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu nie sprawia problemu nawet osobie nieposiadającej umiejętności administrowania serwerem PostgreSQL. Mając do dyspozycji Protectora, użytkownik nie potrzebuje już skomplikowanych programów, aby ochronić się przed utratą cennych danych gromadzonych przez system.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.