Beat Box Machine 1.0

W pełni komputerowy program do tworzenia beatu, dzięki któremu można tworzyć własne, fantastyczne linie melodyczne. Dedykowany dla muzyków - amatorów, których nie stać na kupno drogiego "prawdziwego" generatora beatu. Program wyposażony został w metronom, dwa panele do nagrywania i odtwarzania ścieżek oraz szereg funkcji korygujących standardowe ustawienia odtwarzania sampli (głośność, balans i częstotliwość odtwarzania).

Liczba pobrań: 4992
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Patryk Oterski
Rozmiar: 5.38 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program ten jest "nowością w swojej klasie" gdyż jak się można przekonać różni się od całej reszty programów muzycznych, będacych zwykłymi makerami typu "kliknij i gotowe". Program daje możliwość wygrywania sekwencji beatów w czasie rzeczywistym. Zasada działania Beat Box Machine opiera się na odtwarzaniu wcześniej przygotowanych sampli, jednak zamiast olbrzymich guzikówuzytkownik ma do dyspozycji klawiaturę komputera (co wymaga opracowania odpowiedniej techniki). Program wyposażony został w metronom, dwa panele do nagrywania i odtwarzania ścieżek oraz szereg funkcji korygujących standardowe ustawienia odtwarzania sampli (głośność, balans i częstotliwość odtwarzania).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.