Baza Powiązań CPV - PKWiU 1.00

Program Baza Powiązań CPV => PKWiU zawiera klasyfikację PKWiU obowiązującą od 01.05.2004 r. oraz Wspólny Słownik Zamówień (CPV) - w układzie umożliwiającym wydajne przeszukiwanie oraz samodzielne wiązanie kodów CPV i PKWiU ze sobą.

Liczba pobrań: 4349
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Taxnet Sp. z o.o.
Rozmiar: 2.78 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Baza Powiązań CPV => PKWiU zawiera klasyfikację PKWiU obowiązującą od 01.05.2004 r. oraz Wspólny Słownik Zamówień (CPV) - w układzie umożliwiającym wydajne przeszukiwanie oraz samodzielne wiązanie kodów CPV i PKWiU ze sobą. Wstępne powiązanie zostało dokonane przez producenta programu, można jednak w każdej chwili dodać nowe powiązania i usunąć powiązania istniejące. Możliwe jest również zwykłe przeglądanie klasyfikacji i słownika (drzewiasta struktura umożliwia szybkie dotarcie do szukanej informacji).

Wersja demonstracyjna działa dokładnie jak pełna wersja programu, z tym, że zawartość bazy ograniczona jest do pierwszej grupy zarówno w Klasyfikacji PKWiU jak i we Wspólnym Słowniku Zamówień.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.