Bankrut 1.6 SE3

Automatycznie podlicza czas i koszt modemowych połączeń z Internetem, dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki przy płaceniu rachunku telefonicznego.

Liczba pobrań: 839
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Krzysztof Przybyła
Rozmiar: 172 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Automatycznie podlicza czas i koszt modemowych połączeń z Internetem, dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki przy płaceniu rachunku telefonicznego. Bankrut podsumowuje całkowity koszt surfowania w Internecie w danym okresie rozliczeniowym i może sporządzić billing z informacją o czasie trwania oraz koszcie każdego połączenia. Jednocześnie działa w tle, nie przeszkadzając użytkownikowi w normalnej pracy. Żeby zapewnić zliczenie wszystkich połączeń, program został wyposażony w funkcję automatycznego uruchamiania wraz ze startem systemu operacyjnego. Sam wykrywa aktywne połączenie, a informacje o nim może wyświetlać na trzy różne sposoby: na pasku systemowym (w formie ikony), jako małe okno lub w tytule okna aktywnego programu. Uwzględnia taryfy świąteczne czy nocne, kiedy koszt połączenia jest o połowę niższy niż normalnie. Zawiera wiele funkcji zapewniających poprawność zliczania impulsów: możliwość synchronizacji czasu z zegarami atomowymi, automatyczne wykrywanie połączeń, w których modem nie otrzymał odpowiedzi z serwera oraz zabezpieczenie przed zmianą czasu systemowego w trakcie aktywnego połączenia. Oferuje także funkcję automatycznego rozłączenia przed końcem aktualnego lub wybranego impulsu, np. przed upływem 10 impulsów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.