Backup To Email 2.29

Backup To Email to idealne narzędzie dla osób, którym zdarza się przechowywać ważne pliki w skrzynce poczty elektronicznej, w tym Google Gmail. Program dodaje do menu kontekstowego systemu Windows pozycję Backup To EMail, która automatycznie prześle wybrany plik lub grupę plików do wybranej skrzynki pocztowej

Liczba pobrań: 803
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
backup2e
Rozmiar: 1.93 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Backup To Email to idealne narzędzie dla osób, którym zdarza się przechowywać ważne pliki w skrzynce poczty elektronicznej, w tym Google Gmail. Program dodaje do menu kontekstowego systemu Windows pozycję Backup To EMail, która automatycznie prześle wybrany plik lub grupę plików do wybranej skrzynki pocztowej. Narzędzie zostało wyposażone w prosty interfejs, w którym użytkownik może, poza określeniem docelowej skrzynki, ustawić zautomatyzowane kompresowanie plików (format ZIP), a także tworzenie szyfrowanych archiwów, dostępnych po podaniu hasła. Autorzy dodali też mechanizm cyklicznego wysyłania określonych danych, co może zastępować standardowe rozwiązania do tworzenia kopii bezpieczeństwa. Do działania aplikacja wymaga zainstalowanego w komputerze środowiska wykonawczego Java.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.