BackStreet Browser 3.1

Przeglądarka offline, czyli program, który potrafi pobrać część lub całą zawartość witryny internetowej na dysku twardym, aby można ją było przeglądać bez połączenia z Internetem. Program charakteryzuje się dużą szybkością działania, wielozadaniowością oraz funkcjonalnością.

Liczba pobrań: 517
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Spadix Software
Rozmiar: 1.55 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przeglądarka offline, czyli program, który potrafi pobrać część lub całą zawartość witryny internetowej na dysku twardym, aby można ją było przeglądać bez połączenia z Internetem. Program charakteryzuje się dużą szybkością działania, wielozadaniowością oraz funkcjonalnością. Dzięki niemu można pobrać kod HTML, grafiki, aplety Java, pliki muzyczne oraz inne (zdefiniowane przez użytkownika) multimedia. Po pobraniu wszystkie linki są rekonstruowane, dzięki czemu łatwo jest przenieść całą witrynę na inny serwer. Jeśli w trakcie pobierania utracisz połączenie z Siecią, istnieje możliwość wznowienia procesu od momentu wystąpienia błędu połączenia, co oszczędza twój czas i nerwy. W oknie podglądu możesz bez przeszkód uruchomić swoją domyślną przeglądarkę internetową i sprawdzić efekt pobierania.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.