AVIRA Antivirus Premium 2012 12.0.0.888

AVIRA Antivirus Premium 2012 to program antywirusowy dla aktywnych użytkowników sieci. Posiada kilka wydajnych modułów do ochrony systemu.

Liczba pobrań: 720
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Avira Operations GmbH & Co
Rozmiar: 81.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AVIRA Antivirus Premium 2012 to wydanie aplikacji antywirusowej, przeznaczone na rok 2012. Zastosowane tu mechanizmy zapewniają bezpieczeństwo systemu przed atakami z sieci oraz przed dostaniem się do systemu szkodliwego oprogramowania, jak elementy malware czy spyware. Zastosowany tu skaner nie obciążą odczuwalnie systemu operacyjnego, a doskonale wykrywa wszystkie podejrzane elementy. Jeśli dokonujemy zakupów online, nad naszym bezpieczeństwem czuwa moduł antyphishingowy, odpowiedzialny za bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych, jak na przykład login czy PIN do konta.

W AVIRA Antivirus Premium 2012 znajdziemy również moduł chroniący przed zagrożeniami typu rootkit – wszystkie ukryte szkodniki zostaną zlokalizowane i zlikwidowane, nawet jeżeli żaden inny program antywirusowy nie może ich odnaleźć.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.