AutoRuns for Windows

AutoRuns for Windows to narzędzie do zarządzania i optymalizowania autostartu systemu Windows. Posiada bardzo prosty interfejs.

Liczba pobrań: 883
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mark Russinovich and Bryce Cogswell
Rozmiar: 533 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AutoRuns for Windows - narzędzie pozwala na sprawdzenie, jakie programy, aplikacje i usługi startują w trakcie uruchamiania system operacyjnego Windows. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje bardzo dokładne informacje dotyczące rodzaju programu, jego lokalizacji czy producenta.

Najważniejszą opcją AutoRuns for Windows jest możliwość przeglądania całego "startu systemu" w kartach tematycznych i rzecz jasna opcja wyłączenia poszczególnych elementów. Pozwala to na przyśpieszenie startu komputera. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak bardzo twój system jest zaśmiecony, możesz porównać konfigurację startową pomiędzy różnymi komputerami.

Nowości w tej wersji programu to dodanie kilku nowych elementów autostartu, raportowanie aktywnych filtrów oraz podświetlenie niepodpisanych obrazów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.