AutoPlay Media Studio 8.0.7.0

AutoPlay Media Studio to rozbudowane studio do tworzenia aplikacji jak menu nośników widocznych po starcie systemu, interaktywnych załączników i ekranów, tworzenia przycisków, tabelek i wielu innych elementów.

Liczba pobrań: 606
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Indigo Rose Software
Rozmiar: 49.9 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AutoPlay Media Studio to rozbudowane studio do tworzenia aplikacji typu menu nośników widocznych po starcie systemu, interaktywnych załączników i ekranów, tworzenia przycisków, tabelek i wielu innych elementów. Co ważne – z obsługą programu powinni sobie poradzić nawet mniej doświadczeni użytkownicy, ponieważ zawiera on intuicyjny interfejs oraz gotowe szablony projektów. AutoPlay Media Studio obsługiwany jest w graficznym trybie WYSWIG, a prócz tego otrzymujemy możliwość korzystania z zewnętrznych obiektów, jak na przykład pliki z animacjami flash i inne, skrypty, oprogramowanie szyfrujące i inne.

AutoPlay Media Studio nie jest programem dostępnym za darmo. Aby pobrać wersję testową, należy zarejestrować się na witrynie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.