Auscomp IT Commander - Polish 4.2

Nowa generacja oprogramowania dla przedsiębiorstw zbudowana od podstaw w oparciu o architekturę Internetową i dostępna po raz pierwszy na bazie dotychczas nie wykorzystywanego systemu dla takich aplikacji tj. "przetestuj zanim kupisz" (try before you buy).

Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Auscomp
Rozmiar: 5.56 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowa generacja oprogramowania dla przedsiębiorstw zbudowana od podstaw w oparciu o architekturę Internetową i dostępna po raz pierwszy na bazie dotychczas nie wykorzystywanego systemu dla takich aplikacji tj. "przetestuj zanim kupisz" (try before you buy). Oprogramowanie to zapewnia szeroki zakres funkcjonalnych usług: pomoc techniczna, baza wiedzy, dane firmy, bezpieczeństwo, zarządzanie zasobami i kosztem, obecnych w prostej, łatwej w użytkowaniu oraz charakteryzującej się wysoką oszczędnością kosztów Aplikacji Intranetowej zbudowanej na bazie architektury internetowej.

Możliwe konfiguracje systemowe programu obejmują: Windows NT/2000/2003 Server zawierający IIS (Internet Information Server), Windows NT/2000/2003 Server zawierający AWS (Apache Web Server) , Windows XP Professional zawierający IIS (Internet Information Server) , Windows NT Workstation zawierający IIS (Internet Information Server) , Windows 95/98/ME zawierający PWS (Personal Web Server).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.