AuditPro 7 build 1

AuditPro to narzędzie do sprawdzanialegalności oprogramowania. Posłuży również do inwentaryzacji sprzetu i środków trwałych.

Liczba pobrań: 881
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
truconneXion
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AuditPro to narzędzie do sprawdzania legalności oprogramowania. Aplikacja pozwala na szybką analizę stanu posiadanych licencji oprogramowania na wszystkich komputerach firmowych z wykorzystaniem zaawansowanych metod komunikacji sieciowej.

Narzędzie umożliwia również inwentaryzację sprzętu i innych środków trwałych za pomocą prostego w obsłudze modułu kodów kreskowych. AuditPro posiada również rozbudowane funkcje monitoringu pracowników. Aplikacja umożliwia automatyczną generację ponad 135 rodzajów czytelnych raportów m.in. w formie grafik i wykresów, z możliwością tworzenia zapytań indywidualnych.

Wymaga zaimplementowanych Microsoft SQL Server lub baz danych MSDE. Aby pobrać wersję testową, należy wypełnić formularz na tej stronie. A z podobnych aplikacji warto spróbować także MagikINFO

Stabilne wersje AuditPro

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.