Asoftech Auto Typer 1.00

Darmowa aplikacja Asoftech Auto Typer to interesujące rozwiązanie dla osób które dużo piszą lub też często wysyłają pocztę e-mail. Mamy tu do czynienia z narzędziem, którego celem jest umożliwienie użytkownikowi wklejenia większych wiadomości za pomocą przygotowanego skrótu klawiaturowego

Liczba pobrań: 478
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Asoftech
Rozmiar: 2.4 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa aplikacja Asoftech Auto Typer to interesujące rozwiązanie dla osób które dużo piszą lub też często wysyłają pocztęe-mail . Mamy tu do czynienia z narzędziem, którego celem jest umożliwienie użytkownikowi wklejenia większych wiadomości za pomocą przygotowanego skrótu klawiaturowego lub też odpowiedniej liczby kliknięć. Nie ma wydania Asoftech Auto Typer za darmo, jednak można przetestować ten program dzięki wersji trial, pozwalającej na posługiwanie się z nim przez okres czternastu dni.

Program może pomóc w wypełnianiu długich adresów URL , wypełnianiu formularzy, haseł, itp. Aplikacja może zapamiętywać wiele tego typu skrótów, co może przydać się szczególnie w kampaniach reklamowych lub korespondencji seryjnej.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.