Ashampoo 3D CAD Architecture 2 2.0.0

Ashampoo 3D CAD Architecture 2 to potężne narzędzie do tworzenia modeli i widoków 3D. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika.

Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 1186.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ashampoo 3D CAD Architecture 2 to potężne narzędzie do tworzenia modeli i widoków 3D. Możemy dzięki tej aplikacji zaprojektować w technice CADdomy, budynki, wieżowce, galerie handlowe, itp. Zawarto tu wszelkie możliwe narzędzia ułatwiające pracę, a jedynym limitem projektowania jest tylko i wyłącznie wyobraźnia użytkownika. Wśród licznych możliwości oferowanych przez Ashampoo 3D CAD Architecture 2 znajdziemy między innymi inteligentne komponenty, eksport obrazów, zarządzania środowiskiem, wyliczanie ilości materiałów i kosztów, możliwości tworzenia własnych powierzchni, itp.

Na tym jednak nie koniec – użytkownik ma pełną kontrolę nad oświetleniem budowli, a nawet może udać się na wirtualną wycieczkę po stworzonym budynku. To tylko przykładowe z wielu opcji dawanych przez ten program – dzięki jego wersji testowej możemy sprawdzić w praktyce bogactwo możliwości Ashampoo 3D CAD Architecture 2. A z innych programów tego typu zapraszamy do wypróbowania Kreślarz 2.0 oraz Konstruktor 4.7 pl.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.