Artweaver 0.5.6

Artweaver to coś dla miłośników malowania, którzy nie potrzebują skomplikowanego edytora graficznego. Do dyspozycji jest praca na warstwach, obsługa przezroczystości, biblioteka filtrów, kilkanaście końcówek pędzli czy cały panel do regulacji kolorystyki – to bardzo wiele, jak na tego typu oprogramowanie. Interfejs graficzny momentami do złudzenia przypomina popularnego Adobe Photoshopa. Wystarczy spojrzeć na niektóre panele narzędzi oraz umiejscowienie funkcji w górnym menu. Artweaver potrafi importować pliki w formacie BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG oraz PSD (bez podziału na warstwy).

Liczba pobrań: 486
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Artweaver.de
Rozmiar: 9.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Artweaver to coś dla miłośników malowania, którzy nie potrzebują skomplikowanego edytora graficznego. Do dyspozycji jest praca na warstwach, obsługa przezroczystości, biblioteka filtrów, kilkanaście końcówek pędzli czy cały panel do regulacji kolorystyki – to bardzo wiele, jak na tego typu oprogramowanie. Interfejs graficzny momentami do złudzenia przypomina popularnego Adobe Photoshopa. Wystarczy spojrzeć na niektóre panele narzędzi oraz umiejscowienie funkcji w górnym menu. Artweaver potrafi importować pliki w formacie BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG oraz PSD (bez podziału na warstwy). Do dyspozycji użytkownika oddano bogatą bibliotekę popularnych filtrów, takich jak wyostrzanie, rozmycie, uwypuklenie czy mozaika. Aplikacja może się pochwalić znikomym zużyciem zasobów systemowych – przynajmniej jak na edytor graficzny. Jej interfejs jest całkowicie spolszczony. Szkoda tylko, że nie dotyczy to pliku pomocy.

Stabilne wersje Artweaver

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.