Art Cursors 2.15

Narzarzędzie pozwalające na wyszukiwanie, rozpakowywanie kursorów, tworzenie i edytowanie nowych wskaźników myszy, import/eksport i zarządzanie plikami kursorów. Dzięki programowi możemy tworzyć i edytować pliki kursorów o standardowych rozmiarach (możliwa jest ich zmiana) oraz ustalić głębię kolorów. Aplikacja zawiera proste narzędzia malarskie. Można również tworzyć kursory z obrazków, ikon i plików bibliotek oraz opracowywać animowane odmiany wskaźników.

Liczba pobrań: 1297
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Aha-soft
Rozmiar: 982 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie pozwalające na wyszukiwanie, rozpakowywanie, tworzenie i edytowanie, import, eksport i zarządzanie plikami kursorów. Dzięki programowi możemy tworzyć i edytować pliki wskaźników o standardowych rozmiarach (możliwa jest ich zmiana) oraz ustalić głębię kolorów. Aplikacja zawiera proste narzędzia malarskie. Można również tworzyć kursory z obrazków, ikon i plików bibliotek oraz opracowywać ich animowane wersje.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.