ArcaVir 2006 2006 dla Windows pl

Polski program antywirusowy do wszechstronnej ochrony komputera osobistego. Program nie obciąża zanadto zasobów sprzętowych, potrafi usunąć wirusa bez niszczenia pliku, a polski interfejs znacząco wpływa na prostotę użytkowania.

Liczba pobrań: 599
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Arcabit
Rozmiar: 46.08 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polski program antywirusowy do wszechstronnej ochrony komputera osobistego. W jego skład wchodzi skaner antywirusowy do kontroli wybranych zasobów komputera, monitor antywirusowy do skanowania używanych plików, skaner poczty elektronicznej, moduł zapory sieciowej do ochrony przed atakami hakerów, monitor rejestru, automatyczna aktualizacja programu i sygnatur wirusów, moduł antyspamowy, moduł ArcaCheck służący do błyskawicznej kontroli systemu pod kątem infekcji, narzędzie do wykrywania dialerów oraz zarządzanie instalacjami w sieciach komputerowych.

Program nie obciąża zanadto zasobów sprzętowych, potrafi usunąć wirusa bez niszczenia pliku, a polski interfejs znacząco wpływa na prostotę użytkowania.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.