Apache Admin 2.3

Narzędzie pozwala na szybką i efektywną konfigurację serwera stron WWW o nazwie Apache. Umożliwia zmianę wszystkich najważniejszych ustawień Apache'a bez konieczności błądzenia po dziesiątkach objętościowych plików konfiguracyjnych. Program Apache Admin eliminuje też możliwość pomyłki - wszelkie ustawienia zmieniane przez użytkownika są natychmiast weryfikowane.

Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Hqware
Rozmiar: 4.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie pozwala na szybką i efektywną konfigurację serwera stron WWW o nazwie Apache. Umożliwia zmianę wszystkich najważniejszych ustawień Apache'a bez konieczności błądzenia po dziesiątkach objętościowych plików konfiguracyjnych. Program Apache Admin eliminuje też możliwość pomyłki - wszelkie ustawienia zmieniane przez użytkownika są natychmiast weryfikowane. Serwer Apache dostępny jest w naszym serwisie FTP pod adresem http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3902/Apache...serwer.HTTP.wersja.2.0.50.html.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.