AOL Active Security Monitor 1.0.0.231

Aplikacja monitoruje komputer w czasie rzeczywistym i sprawdza system pod kątem wrażliwości na infekcje wirusów, trojanów, kradzież danych, sieciowych intruzów, szpiegów i inne niebezpieczeństwa.

Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AOL
Rozmiar: 2.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja monitoruje komputer w czasie rzeczywistym i sprawdzaja system pod kątem wrażliwości na infekcje wirusów, trojanów, kradzież danych, sieciowych intruzów, szpiegów i inne niebezpieczeństwa. Aplikacja nie wymaga rejestracji w serwisie AOL i nie są nałożone żadne ograniczenia. Zasada działania programu polega na wyszukiwaniu zainstalowanych narzędzi do ochrony komputera: antywirusów, zapór sieciowych, zabezpieczenia sieci bezprzewodowej, używanej przeglądarki, regularnych aktualizacji systemu operacyjnego itp. Na tej podstawie aplikacja wydaje "punkty bezpieczeństwa" określające całkowity poziom zabezpieczenia komputera. Po przeegzaminowaniu maszyny pokazują się porady i wskazówki, co można jeszcze ewentualnie poprawić. Intuicyjny interfejs oraz kreatory zmniejszające potencjalne ryzyko ataku sprawiają, że każdy użytkownik powinien sięgnąć po to narzędzie diagnostyczne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.