Anti-Trojan Shield 1.4.0.7

Głównym zadaniem programu jest wykrywanie i usuwanie z lokalnego komputera niebezpiecznych programów, takich jak konie trojańskie, robaki oraz wirusy. Aplikacja osiąga znakomite efekty dzięki obszernej bazie definicji, która jest aktualizowana przynajmniej raz w tygodniu.

Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
ATShield
Rozmiar: 4.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Głównym zadaniem programu jest wykrywanie i usuwanie z lokalnego komputera niebezpiecznych programów, takich jak konie trojańskie, robaki oraz wirusy. Aplikacja osiąga znakomite efekty dzięki obszernej bazie definicji, która jest aktualizowana przynajmniej raz w tygodniu. Dodatkową zaletą programu jest przyjazny interfejs, który umożliwi przeszukanie zasobów komputera i usunięcie groźnych aplikacji za pomoca kilku kliknięć. Anti-Trojan Shield zawiera również prosty monitor pracujący w trybie rzeczywistym, który pozwala na bieżąco chronić użytkownika przed pobieranym z Internetu niebezpiecznymi programami. Wersja testowa 30 dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.