Angielski dla dzieci - 7 Diamentów

Wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 6. W trakcie zabawy dzieci uczą się angielskiego wędrując po zagadkowym mieście. Klikając w konkretne miejsca na mapie przenoszą się do różnych ciekawych miejsc takich jak zoo, biblioteka czy centrum handlowe. W każdym z tych miejsc dzieci poznają nowe słówka i zwroty.

Liczba pobrań: 2379
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Edgard
Rozmiar: 11.94 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 6. W trakcie zabawy dzieci uczą się angielskiego wędrując po zagadkowym mieście. Klikając w konkretne miejsca na mapie przenoszą się do różnych ciekawych miejsc takich jak zoo, biblioteka czy centrum handlowe. W każdym z tych miejsc dzieci poznają nowe słówka i zwroty. Za poprawne rozwiązania przewidziane są nagrody w postaci punktów i różnych przedmiotów otwierających drogę do kolejnych planszy, a także diamentów, dzięki którym dziecko może poznawać nowe piosenki w studio nagrań karaoke. Celem gry jest zgromadzenie kompletu siedmiu diamentów.

Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików. W programie zawarty jest słownik angielsko - polski zawierający 1000 udźwiękowionych słówek, który dzięki opcji nagrywania, pozwala także ćwiczyć prawidłowy akcent i wymowę. Najważniejszą zaletą programu jest umiejętne połączenie gry przygodowej; odnajdywanie ukrytych przedmiotów, szukanie diamentów, wędrówka po tajemniczym Mieście z nauką języka angielskiego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.