Analysis 1.0.0

Analysis to program stworzony przez naszego rodaka, Marcina Matulę. Jego zadaniem jest możliwość stworzenia rankingu lub wykresu dotyczącego dowolnych funkcji.

Liczba pobrań: 1709
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Marcin Matula
Rozmiar: 19.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Analysis to program stworzony przez naszego rodaka, Marcina Matulę. Jego zadaniem jest możliwość stworzenia rankingu lub wykresu dotyczącego dowolnych funkcji. Aplikacja ta pozwala na pobieranie danych do tego typu zestawienia z różnych źródeł, ponadto mamy tu kilka sposobów wizualizacji wyników.

W Analysis możemy w dowolnym momencie wykonać zrzut ekranu, zapisując tym samym wyniki jako plik w formacie graficznym. Oprócz tego możemy używać tego darmowego programuj do rysowania funkcji matematycznych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu narzędzia SAMP. Dzięki temu Analysis może przydać się zarówno w domu, jak i w biurze, czy też pracy. Ponieważ aplikacja ta powstała na licencji GPL, każdy może zmieniać ją wedle własnego uznania – co oczywiście wymaga zmiany kodu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.