Allway Sync 'n' Go 11.5.0

Allway Sync'n'Go to przenośna wersja użytecznej aplikacji do synchronizacji plików i folderów

Liczba pobrań: 680
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Botkind, Inc.
Rozmiar: 4.09 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Allway Sync'n'Go to przenośna wersja aplikacji Allway Sync. Jest to narzędzie do synchronizacji plików i katalogów umieszczonych w różnych lokalizacjach. Każdy użytkownik komputera wie, że ręczna aktualizacja danych pomiędzy katalogami to często prawdziwy koszmar. Bardzo łatwo pominąć ważne dane bądź skasować te najbardziej aktualne. Aby mieć gwarancję, że na każdym komputerze, na którym pracujesz, są zawsze najświeższe pliki, należy skorzystać z odpowiedniej aplikacji.

Program Allway Sync'n'Go zadba o to, żeby dane zapisane na laptopie były takie same jak na komputerze stacjonarnym, zaktualizuje pliki przez sieć i dopilnuje aby informacje zapisane na dysku przenośnym zostały automatycznie zaktualizowane po podłączeniu urządzenia do komputera. Allway Sync'n'Go pozwala nawet na synchronizację danych z dyskami internetowymi i serwerami FTP. Co ważne - synchronizacja nie musi obejmować jedynie dwóch katalogów, może dotyczyć większej liczby lokalizacji. Aplikacja nie wymaga instlacji, można więc przenosić ją na nośnikach jak pendrive czy też płyty CD lub DVD.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.