Alladyn 1.0.0.0

Bezpieczna w pełni profesjonalna przeglądarka internetowa dla dzieci w wieku do 7 lat. Jedyną różnicą jest brak wyszukiwarek "dla dorosłych" typu Google, Yahoo, itp.. Posiada natomiast wyszukiwarki stron dla dzieci. Ma wbudowaną bazę domen bezpiecznych oraz podręczną bazę stron podzieloną tematycznie. Ponieważ nie wszystkie dzieci w tym wieku dobrze radzą sobie z czytaniem, tworzone są ikonki z miniaturką strony. Dziecko, nie umiejące jeszcze czytać, bez większych problemów może się w internecie poruszać. Wystarczy kliknąć na ikonkę a wybrana strona otworzy się.

Liczba pobrań: 2124
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Marek Powroźnik
Rozmiar: 7.03 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Alladyn to bezpieczna w pełni profesjonalna przeglądarka internetowa dla dzieci w wieku do 7 lat. Jedyną różnicą jest brak wyszukiwarek "dla dorosłych" typu Google, Yahoo, itp.. Posiada natomiast wyszukiwarki stron dla dzieci. Ma wbudowaną bazę domen bezpiecznych oraz podręczną bazę stron podzieloną tematycznie. Ponieważ nie wszystkie dzieci w tym wieku dobrze radzą sobie z czytaniem, tworzone są ikonki z miniaturką strony. Dziecko, nie umiejące jeszcze czytać, bez większych problemów może się w internecie poruszać. Wystarczy kliknąć na ikonkę a wybrana strona otworzy się.

Alladyn ogranicza otwieranie obcych linków, odnośników do obcych stron i reklam. Uniemożliwi również otwarcie jakiejkolwiek innej przeglądarki zainstalowanej na komputerze, jeśli opiekun dziecka zdecyduje się włączyć tą opcję. Blokada działa nawet wtedy, gdy główne okno programu będzie niewidoczne.

Ograniczenie czasu korzystania z internetu. Domyślnie, po instalacji, opcja ograniczenia czasu dostępu do internetu jest wyłączona. Opiekun dziecka może tą opcję włączyć. Czasy dostępu można również zmienić. Dziecko może wykorzystać przysługujący mu limit dzienny "na raty".

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.