Alibre Design 9.2 Modeler CAD 3D pl

Program do trówymiarowego modelowania bryłowego. Po uruchomieniu aplikacji ukazuje się specjalne okno zawierające system ekspresowych kursów. Przeprowadzają one przez najważniejsze etapy projektowania, wyjaśniając po kolei przeznaczenie poszczególnych warstw interfejsu, poprzez narzędzia, na procesie modelowania skończywszy.

Liczba pobrań: 1242
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Alibre
Rozmiar: 121.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do trówymiarowego modelowania bryłowego. Po uruchomieniu aplikacji ukazuje się specjalne okno zawierające system ekspresowych kursów. Przeprowadzają one przez najważniejsze etapy projektowania, wyjaśniając po kolei przeznaczenie poszczególnych warstw interfejsu, poprzez narzędzia, na procesie modelowania skończywszy. W Alibre Design projektowanie nowego elementu odbywa niemal na naszych oczach. Niewątpliwą zaletąnarzędzia jest polska wersja językowa interfejsu, co wpływa bardzo pozytywnie na pierwsze wrażenie, szczególnie wśród osób mniej obeznanych z tematyką projektowania. Główne okno programu zostało podzielone na kilka wyraźnych paneli. Pierwszy z nich to tzw. Drzewo projektu, czyli nic innego jak system nawigacji po wszystkich najważniejszych elementach. Przemieszczając się po nim myszką bez problemu odnajdziemy dowolny fragment, który natychmiast zostanie odpowiednio zaznaczony na szkicu.

Aby zainstalować program należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.