Adobe Presenter 7.0.7

Adobe Presenter 7.0.7 to stworzone przez Adobe Systems narzędzie, pozwalające na tworzenie interaktywnych prezentacji, bazowanych na pokazie slajdów stworzonym w popularnym programie Microsoft Power Point.

Liczba pobrań: 963
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Adobe Systems Inc.
Rozmiar: 95.42 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Adobe Presenter 7.0.7 to stworzone przez Adobe Systems narzędzie, pozwalające na tworzenie interaktywnych prezentacji, bazowanych na pokazie slajdów stworzonych w popularnym programie Microsoft Power Point. Jest to zarazem część pakietu Adobe Acrobat X Suite , jednak może być wykorzystywana osobno.

Adobe Presenter 7.0.7 pozwala na stworzenie za pomocą kilku kliknięć ciekawej prezentacji z pokazu slajdów. Ten dostępny w wersji shareware program to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących funkcjonalnego narzędzia do stworzenia niezapomnianej prezentacji, pokazu czy też do szkoleń. Program w pełni wykorzystuje wsparcie dla ActionScript 3 (AS3), pozwala zapisać przygotowany program w formacie .SWF (czyli może być on odtworzony przez dowolny program obsługujący flash, na przykład przeglądarkę Firefox), a także posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Efekt finalny można także zrzucić do pliku PDF. Dodatkowo Adobe Presenter 7.0.7 ma tu wbudowane wsparcie dla usługi konferencji sieciowych Adobe Connect.

Adobe Presenter 7.0.7 do prawidłowego działania potrzebuje zainstalowanego w systemie Adobe Flash Player.

UWAGI

W najnowszej wersji poprawiono kilka dość ważnych błędów, jak na przykład znikanie niektórych obiektów, nieprzenoszenie linków z PowerPointa czy też nieprawidłowe wyświetlanie multikolumn. Od tej wersji można instalować Adobe Presenter 7.0.7 na 64-bitowych systemach, na których zainstalowano Microsoft Office w wersji 32-bit.

Podany na tej stronie link prowadzi do strony producenta, gdzie należy się zalogować, aby pobrać wersję shareware Adobe Presenter.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.