Adobe Audition 2.0

Adobe Audition w najnowszej wersji 2.0 to program służący do tworzenia muzyki, zarówno budowania utworów od zera na podstawie sampli, jak i wgyładzania istniejących nagrań, przygotowywania ścieżek dźwiękowych do nagrań wideo itd.

Liczba pobrań: 8135
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Adobe Systems
Rozmiar: 493.7 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Adobe Audition w najnowszej wersji 2.0 to program służący do tworzenia muzyki, zarówno budowania utworów od zera na podstawie sampli, jak i wgyładzania istniejących nagrań, przygotowywania ścieżek dźwiękowych do nagrań wideo itd. Interfejs programu przypomina inne, znane aplikacje do składnia muzyki z sampli, takie jak chociażby Fruity Loops, czy Cool Edit Pro 2.1. To ostatnie porównanie nie jest przypadkowe - firma Adobe zbudowała Audition 1.0 właśnie w oparciu o zakupiony wcześniej Cool Edit Pro, a teraz jego nową wersję.

W Adobe Audition 2.0 znajdziemy ogromnmy zestaw narzędzi do nagrywania i edycji dźwięku, bogaty zbiór efektów dźwiękowych i opcji związanych z miksowaniem ścieżek. Program pozwala na edycję 128 ścieżek dla jednego utworu, obsługuje ponad 20 formatów plików dźwiękowych, w tym MP3 Pro.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.