Acronis Disk Director Suite 10.0

Pakiet do zarządzania partycjami, uruchamianiem kilku systemów z jednego dysku, edytor dysku i narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych partycji w jednym. Najważniejszą funkcją jest zaawansowany menedżer uruchamiania (boot manager), który ze względu na zakres funkcji można określić wręcz mianem menedżera systemów operacyjnych.

Liczba pobrań: 786
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Acronis
Rozmiar: 63.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pakiet do zarządzania partycjami, uruchamianiem kilku systemów z jednego dysku, edytor dysku i narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych partycji w jednym. Najważniejszą funkcją jest zaawansowany menedżer uruchamiania (boot manager), który ze względu na zakres funkcji można określić wręcz mianem menedżera systemów operacyjnych. Jego rola nie ogranicza się tylko do ustawienia aktywnej partycji i załadowania sektora startowego znajdującego się na niej - bliżej nieokreślonego - systemu operacyjnego. Program dokładnie "wie", jaki system operacyjny ma uruchomić.

Dzięki temu może wykonywać operacje niedostępne dla zwykłych, prostych menedżerów uruchamiania systemów operacyjnych. Jedną z takich możliwości jest zainstalowanie na jednej partycji kilku systemów operacyjnych, używających plików startowych, które mają takie same nazwy - w tym wypadku narzędzie tworzy kopie zapasowe zmieniających się plików i odpowiednio nimi zarządza w zależności od wyborów użytkownika w menu startowym. Funkcja ta umożliwia również utworzenie kilku konfiguracji startowych tego samego systemu operacyjnego. Aplikacja obsługuje systemy operacyjne instalowane na partycjach podstawowych i logicznych na dowolnym dysku twardym, pozwala zabezpieczyć system operacyjny hasłem i wykrywa wirusy instalujące się w sektorze startowym.

Wersja 30-dniowa

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.