Acronis Backup&Recovery 10

Acronis Backup&Recovery 10 to narzędzie do tworzenie kopii bezpieczeństwa partycji lub wybranych elementów znajdujących się na dysku. Program adresowany głównie do niewielkich firm program automatyzuje procesy wykonania kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii.

Liczba pobrań: 559
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Acronis
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acronis Backup&Recovery 10 to narzędzie do tworzenie kopii bezpieczeństwa partycji lub wybranych elementów znajdujących się na dysku. Program adresowany głównie do niewielkich firm program automatyzuje procesy wykonania kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii. Według zapewnień producenta, Acronis Backup&Recovery pozwala zmniejszyć rozmiar przechowywanych danych nawet o 90 procent. Jest to możliwe dzięki wyeliminowaniu z kopii zapasowych identycznych plików. Dużą zaleta aplikacji jest intuicyjna obsługa, która sprawia, że przywrócenie danych nawet przez nieprzeszkoloną osobą trwa kilka minut.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.