1-More MiniShow 1

Program jest prostą przeglądarką fotografii, o szczątkowej obsłudze informacji EXIF, która potrafi jednak tworzyć indeksy miniatur, dzięki czemu ponowne wczytanie katalogu zawierającego dużą liczbę fotografii jest szybkie.

Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
1-more-photoshow
Rozmiar: 4.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program jest prostą przeglądarką fotografii, o szczątkowej obsłudze informacji EXIF, która potrafi jednak tworzyć indeksy miniatur, dzięki czemu ponowne wczytanie katalogu zawierającego dużą liczbę fotografii jest szybkie. Podstawowa zaletą programu jest tworzenie pokazów slajdów z grafik, które zostały oznaczone „ptaszkiem” – aktywizuje się wówczas polecenie Create MiniShow. Archiwum jest zapisywane jako plik wykonywalny (także jako ZIP), dodatkowo można zażyczyć sobie wysłanie go pocztą lub na serwer FTP. Po uruchomieniu można określić szybkość przewijania zdjęć i uruchomić automatyczny pokaz (również na pełnym ekranie) lub przewijać fotografie ręcznie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.