123 Flash Menu 3.2

Pomocna aplikacja w tworzeniu zaawansowanych menu w technologii flash, które następnie można opublikować na stronie. Program, pomimo swoich możliwości, jest prosty w obsłudze. Przygotowanie projektu odbywa się w trzech etapach.

Liczba pobrań: 1122
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Dreamingsoft
Rozmiar: 1.88 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pomocna aplikacja w tworzeniu zaawansowanych menu w technologii flash, które następnie można opublikować na stronie. Program, pomimo swoich możliwości, jest prosty w obsłudze. Przygotowanie projektu odbywa się w trzech etapach. Do dyspozycji użytkowników są gotowe menu, które automatycznie dostosowują swoją szerokość, szablony w stylu macro, drzewka (obsługujące zewnętrzne dane z plików XML), podgląd kodu HTML, automatyczne uaktualnienia menu, dostosowanie obrazków, efektów dźwiękowych. Dzięki dowolnemu dostosowaniu tekstu, czcionki, linków, tła, cieni i obramowania każdy może przygotować profesjonalne menu, bez znajomości programowania.

Wersja 30-dniowa

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.